Search Results
| Property Details |
Auction Details |
Service Apartment
Persiaran Bayan Indah, Quaywest Residence, 11900 Bayan Lepas, Penang
|
| Built Up: |
1,204 sq.ft |
|
Auction Date: Wed, May 13, 2026
Reserve Price: RM 880,000.00
|
Apartment
Jalan Batu Uban, Mukim 13, 11700 Glugor, Penang
|
| Built Up: |
700 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, May 14, 2026
Reserve Price: RM 295,245.00
|
Apartment
Jalan Batu Uban, Mukim 13, 11700 Gelugor, Penang
|
| Built Up: |
700 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, May 19, 2026
Reserve Price: RM 328,050.00
|
Apartment
Century Park, Persiaran Batu Uban, 11700 Gelugor, Penang
|
| Built Up: |
710 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 270,000.00
|
Apartment
Jalan Batu Uban, Mukim 13, 11700 Glugor, Penang
|
| Built Up: |
700 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 280,000.00
|
Apartment
Ideal Venice Residency, Lorong Lembah 3, 11700 Gelugor, Penang
|
| Built Up: |
850 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Mon, May 25, 2026
Reserve Price: RM 490,000.00
|
Condominium
Quay West Residence, Persiaran Bayan Indah, 11900 Bayan Lepas, Penang
|
| Built Up: |
650 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 437,400.00
|
Condominium
Jalan Batu Uban, Mukim 13, 11700 Glugor, Penang
|
| Built Up: |
904 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Wed, Jun 3, 2026
Reserve Price: RM 320,760.00
|
Apartment
Taman Bukit Dumbar, Bukit Dumbar Permai, 11600 Jelutong, Penang
|
| Built Up: |
883 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Wed, Jun 3, 2026
Reserve Price: RM 470,000.00
|
Apartment
N-Park, Jalan Batu Uban, 11700 Gelugor, Penang
|
| Built Up: |
700 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 4, 2026
Reserve Price: RM 259,200.00
|
Condominium
N-Park Resort Condominium, Jalan Batu Uban, 11700 Glugor, Penang
|
| Built Up: |
700 sq.ft |
| Tenure: |
Freehold |
|
Auction Date: Thu, Jun 4, 2026
Reserve Price: RM 256,000.00
|
Apartment
Jalan Batu Uban, Mukim 13, 11700 Glugor, Penang